Acer Laptop Aspire Lite AL15-45P-R3PJ, 15.6" FHD IPS, AMD Ryzen 5 5500U, 8GB, 512GB, Windows 11, Sivi
Brend:Acer
1.399,00KMUšteda: 250,00 KM
1.149,00KM
Ponuda važi od 14.05.2026. do 14.05.2026.
UNAPREĐEN SVAKODNEVNI SAPUTNIK
• Dijagonala: 15.6"
• Tip panela: IPS
• Rezolucija: 1920 x 1080 (FHD)
• Odnos stranica: 16:9
• Površina ekrana: Acer Comfy View
• RAM memorija: 16 GB DDR4 (1 x 16 GB, do 32 GB)
• SSD: 1 TB PCIe Gen3 NVMe
• Procesor: AMD Ryzen 7 5825U (Octa Core, 2.0 GHz do 4.5 GHz, 16 MB cache)
• Grafika: AMD Radeon Graphics (dijeljena)
• Operativni sistem: Nema
• Tastatura: YU raspored, sa numeričkim dijelom
• Osvjetljena tastatura: Ne
• Touchscreen: Ne
• Priključci: 2x USB-C 3.2 Gen 1, 2x USB-A 3.2 Gen 1, 1x USB-A 2.0, HDMI 1.4, 3.5 mm audio
• USB-C: Podržava DisplayPort mod
• RJ-45: Ne
• Mreža: Wi-Fi 6 (802.11ax), Bluetooth 5.1
• Zvučnici: 2 ugrađena stereo zvučnika
• Mikrofon: 2 ugrađena mikrofona
• Baterija: 58 Wh
• Težina: 1.49 kg
• Dimenzije: 35.9 x 23 x 1.8 cm
Budi u toku!
Svi najnoviji, sniženi i aktuelni proizvodi se već nalaze na sajtu, a mi smo ih izdvojili za tebe!
Sve što treba da uradiš je da se prijaviš na naš Newsletter!
Dobijaj obavještenja preko:
Prijavom na Newsletter prihvataš Politiku privatnosti
Visa card iconMaster card iconMaestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card icon
Nlb bank icon
eTrustmark
Acer Laptop Aspire Lite AL15-45P-R3PJ, 15.6" FHD IPS, AMD Ryzen 5 5500U, 8GB, 512GB, Windows 11, Sivi | Online prodaja | Ananas BiH