Asus Gejming Monitor VG27VQM1B, 27"
Brend:Asus
Prodavac:ANANAS SHOP
556,00KMUšteda: 101,00 KM
455,00KM
Ponuda važi od 12.05.2026. do 31.05.2026.
Druge ponude za isti proizvod
493,00KM
Kod prodavca
eKutak.ba
• Model: ASUS TUF Gaming VG27VQM1B
• Tip uređaja: Gaming monitor
• Veličina ekrana: 27"
• Panel: Curved VA
• Rezolucija: Full HD (1920 x 1080)
• Aspect ratio: 16:9
• Zakrivljenost: 1500R
• Osvežavanje: 280 Hz
• Vrijeme odziva: 1 ms (GTG)
• Tehnologije: Extreme Low Motion Blur (ELMB), FreeSync Premium
• Pokrivenost boja: oko 90% DCI-P3
• Ulazi: HDMI (2×), DisplayPort (1×)
• Integrisani zvučnici: Da
• VESA montaža: 100 × 100 mm
• Audio izlaz: 3.5 mm audio jack
• Boja kućišta: Crna
Budi u toku!
Svi najnoviji, sniženi i aktuelni proizvodi se već nalaze na sajtu, a mi smo ih izdvojili za tebe!
Sve što treba da uradiš je da se prijaviš na naš Newsletter!
Dobijaj obavještenja preko:
Prijavom na Newsletter prihvataš Politiku privatnosti
Visa card iconMaster card iconMaestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card icon
Nlb bank icon
eTrustmark
Asus Gejming Monitor VG27VQM1B, 27" | Online prodaja | Ananas BiH