Asus Laptop 15 VivoBook E1504GA-WS35, Sivi
Brend:Asus
Prodavac:eStyle d.o.o.
935,00KM
Izabran maksimalan broj proizvoda
• Procesor: Intel Core i3-N305, 3,8 GHz, 8 jezgara (8 fizičkih/logičkih), 6MB keš memorije
• Memorija: 8GB DDR4 RAM
• Skladište: 256GB SSD
• Grafika: Intel UHD Graphics
• Ekran: 15,6" Full HD (1920 × 1080), LED pozadinsko osvetljenje, 16:9, 60Hz osvežavanje, 250 nits, 45% NTSC, anti-refleksni, TÜV Rheinland sertifikat, odnos ekrana i tela 84%
• Operativni sistem: Windows 11 Home
• Tastatura: US internacionalna, sa integrisanim senzorom otiska prsta u touchpad
• Web kamera: 720p HD sa privatnim poklopcem
• Baterija: 42Wh, 3S1P, 3-ćelijska Li-ion
Povezivanje:
• Wi-Fi 6E
• Bluetooth 5.3
• USB 2.0 Type-A (do 480 Mbps)
• USB 3.2 Gen 1 Type-C (do 5 Gbps)
• USB 3.2 Gen 1 Type-A (do 5 Gbps)
• USB 3.2 Gen 1 Type-C sa podrškom za napajanje (do 5 Gbps)
• HDMI 1.4
• 3,5 mm combo audio jack