Canyon Punjač CU140ACC GaN, 150W, 3xPD 1xQC, Bijeli
Brend:Canyon
Prodavac:ANANAS SHOP
145,00KMUšteda: 16,00 KM
129,00KM
Ponuda važi od 04.05.2026. do 31.05.2026.
Žao nam je, proizvod nije na stanju
• Napajanje: Vanjski
• Ulazni napon: AC 100-240 V
• Ulazna frekvencija: 50/60 Hz
• Ulazna struja: 1.8 A
• Broj ulaznih priključaka: 1
• Priključci napajanja: EU
• Izlazni napon: DC 5/9/12/15/20/28 V
• Rated Current: 5 A
• Izlazna snaga: 150 W
• Broj izlaznih priključaka: 4
• Tip izlaznih priključaka: USB/USB-C
• Output Power Connectors:
• USB Type A: 60W (Quick Charge)
• USB Type C1: 140W (PD/PPS)
• USB Type C2: 100W (PD/PPS)
• USB Type C3: 65W (USB Power Delivery)
• Output Connectors Power Output: 3 (USB Type C), 1 (USB Type-A)
Budi u toku!
Svi najnoviji, sniženi i aktuelni proizvodi se već nalaze na sajtu, a mi smo ih izdvojili za tebe!
Sve što treba da uradiš je da se prijaviš na naš Newsletter!
Dobijaj obavještenja preko:
Prijavom na Newsletter prihvataš Politiku privatnosti
Visa card iconMaster card iconMaestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card icon
Nlb bank icon
eTrustmark
Canyon Punjač CU140ACC GaN, 150W, 3xPD 1xQC, Bijeli | Online prodaja | Ananas BiH