COOLER MASTER Elite NEX W600 napajanje 600W (MPW-6001-ACBW-BEU) 3Y
159,00KM
Osnovne karakteristike:
• Tip: Aktivni PFC
• ATX standard: ATX 12V V2.41
• Snaga: 600 W
• Klasifikacija efikasnosti: 80 Plus
• Efikasnost: 85%
• Vrsta kablova: Fiksni
• 12V naponske grane - 1: 46A
• Maksimalna kombinovana snaga: 552W
• Ostale naponske grane - 5V: 17A, 3.3V: 19A
• Maksimalna kombinovana snaga: 110W
• Fiksni priključci: ATX 24pin: 24-pinski ATX 8-pinski (EPS 12V): 1(4'4)-pinski SATA: 5 • Ostali priključci: 2x PCI-e 6'2 Pin, 3x 4-pinski Peripheral Hlađenje: • Tip: Aktivno • Broj ventilatora: 1 • Dimenzije ventilatora: 120mm x 120mm Fizičke karakteristike: • Format: ATX • Dimenzije: 150mm x 140mm x 86mm Rok za reklamacije: • Rok za reklamacije: 36 mjeseci
Budi u toku!
Svi najnoviji, sniženi i aktuelni proizvodi se već nalaze na sajtu, a mi smo ih izdvojili za tebe!
Sve što treba da uradiš je da se prijaviš na naš Newsletter!
Dobijaj obavještenja preko:
Prijavom na Newsletter prihvataš Politiku privatnosti
Visa card iconMaster card iconMaestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card icon
Nlb bank icon
eTrustmark
COOLER MASTER Elite NEX W600 napajanje 600W (MPW-6001-ACBW-BEU) 3Y | Online prodaja | Ananas BiH