Dahua Monitor LM27-B200S, 27, Crni
Brend:Dahua
289,00KM
• Dijagonala: 27"
• Rezolucija: Full HD (1920 x 1080)
• Tip panela: VA
• Osvježavanje: 60Hz, 75Hz