Daikin Inverter klima Sensira FTXF42E/RXF42E, 14000 btu, Bijela
Brend:Daikin
2.099,00KM
Izabran maksimalan broj proizvoda
• Kapacitet hlađenja 4,2 kW
• Kapacitet grijanja 4,6 kW
• Energetska klasa A++ (hlađenje) / A+ (grijanje)
• Pogodno za prostor do 40–45 m²
• R32 ekološki plin
• Tihi rad (unutrašnja jedinica od 22 dB)
• Turbo režim za brzo hlađenje i grijanje
• Automatsko pomjeranje lamela
• Swing kompresor za dug vijek i manju buku
• Područje rada -10 do +46°C (hlađenje) / -15 do +18°C (grijanje)
• Maksimalna dužina cijevi 20 m
• Dimenzije unutrašnje jedinice 770 x 286 x 225 mm
• Dimenzije vanjske jedinice 658 x 550 x 275 mm