GORENJE Štapni usisivač SVC216210FFIIW
429,00KMUšteda: 158,00 KM
271,00KM
Ponuda važi od 11.05.2026. do 18.05.2026.
Druge ponude za isti proizvod
341,10KM
Kod prodavca
ZEUS d.o.o.
GORENJE SVC216210FFIIW je praktičan bežični 2 u 1 štapni i ručni usisivač, idealan za brzo i temeljno čišćenje svih tipova podova i površina. Opremljen je snažnim 130 W motorom i motorizovanom XXL turbo četkom, kao i dodatnim uskim nastavkom i četkom za tapacirane površine, što omogućava lako čišćenje teško dostupnih mjesta i namještaja.
Uz odvojivu bateriju od 21.6 V, usisivač pruža do 60 minuta autonomije, a puni se za 4 sata. Perivi filter olakšava održavanje, dok lagana konstrukcija i fleksibilnost omogućavaju jednostavno upravljanje u svakodnevnoj upotrebi.
Ključne karakteristike:
  • Tip: Bežični štapni i ručni usisivač (2 u 1)
  • Snaga motora: 130 W
  • Snaga usisavanja: 28 W
  • Baterija: 21.6 V, Li-ion, odvojiva