LC Power punjač za laptop LC-NB-GAN-65-C, 65W, USB-C, 5-20V, 3-3.25A
Brend:LC-Power
Prodavac:ANANAS SHOP
52,00KMUšteda: 6,50 KM
45,50KM
Ponuda važi od 12.05.2026. do 31.05.2026.
Druge ponude za isti proizvod
47,00KM
Kod prodavca
eKutak.ba
• Snaga: 65 W • Konektori: USB Tip C • Opis: Adapter za laptop USB Tip C 65W • Ulazni napon: 220–240 V • Ulazna frekvencija: 50–60 Hz, 1,5 A • Izlazna snaga: 65 W • Izlazni napon: 5–20 V • Izlazna struja: 3,0–3,25 A • Izlazni napon/struja: 5,0 V / 3,0 A; 9,0 V / 3,0 A; 12,0 V / 3,0 A; 15,0 V / 3,0 A; 20,0 V / 3,25 A
• Potrošnja u stanju pripravnosti: 0,5 W
• Prosječna radna efikasnost: 82,32%
• Efikasnost pri niskom opterećenju (10 %): 72,72 %
• Potrošnja bez opterećenja: 0,09 W
• Dužina kabla: 175 cm
Budi u toku!
Svi najnoviji, sniženi i aktuelni proizvodi se već nalaze na sajtu, a mi smo ih izdvojili za tebe!
Sve što treba da uradiš je da se prijaviš na naš Newsletter!
Dobijaj obavještenja preko:
Prijavom na Newsletter prihvataš Politiku privatnosti
Visa card iconMaster card iconMaestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card icon
Nlb bank icon
eTrustmark
LC Power punjač za laptop LC-NB-GAN-65-C, 65W, USB-C, 5-20V, 3-3.25A | Online prodaja | Ananas BiH