LG gejmerski monitor 24G411A-B 24"/IPS/1920x1080/144Hz/5ms GTG/HDMI,DP/G-sync/VESA/crni
Brend:LG
Prodavac:ANANAS SHOP
323,00KMUšteda: 48,00 KM
275,00KM
Ponuda važi od 12.05.2026. do 31.05.2026.
Druge ponude za isti proizvod
292,00KM
Kod prodavca
eKutak.ba
Specifikacije:
• LG 24G411A-B 23.8"/IPS/1920x1080/144Hz/5ms G-Sync
• Kompaktni 24'' IPS monitor sa Full HD rezolucijom i brzom brzinom osvježavanja od 144Hz, idealan za igranje i multimediju. Podržava Nvidia G-Sync i VESA montažu.
• Specifikacije:
• Dijagonala ekrana: 23,8"
• Rezolucija: 1920 x 1080 (Full HD)
• Tip panela: IPS
• Brzina osvježavanja: 144Hz
• Odziv: 5ms GTG
• Statistički kontrast: 1500:1
• Adaptivna sinhronizacija: Nvidia G-Sync
• HDMI: 1, DisplayPort: 1
• Zvučnici: Ne
• Okretanje/Podešavanje visine: Ne
• VESA montaža: Da
• Boja: Crna
• Zakrivljeni ekran: Ne
• Audio izlaz: Da
Budi u toku!
Svi najnoviji, sniženi i aktuelni proizvodi se već nalaze na sajtu, a mi smo ih izdvojili za tebe!
Sve što treba da uradiš je da se prijaviš na naš Newsletter!
Dobijaj obavještenja preko:
Prijavom na Newsletter prihvataš Politiku privatnosti
Visa card iconMaster card iconMaestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card icon
Nlb bank icon
eTrustmark
LG gejmerski monitor 24G411A-B 24"/IPS/1920x1080/144Hz/5ms GTG/HDMI,DP/G-sync/VESA/crni | Online prodaja | Ananas BiH