LG Monitor UltraGear 27G411A-B, 27" 144Hz 1ms
Brend:LG
Prodavac:ANANAS SHOP
361,00KMUšteda: 61,10 KM
299,90KM
Ponuda važi od 12.05.2026. do 31.05.2026.
Druge ponude za isti proizvod
326,00KM
Kod prodavca
eKutak.ba
• Proizvođač: LG
• Model: UltraGear 27G411A-B
• Dijagonala monitora: 27"
• Rezolucija: 1920 × 1080 (Full HD)
• Tip panela: IPS
• Frekvencija osvježavanja: 144 Hz (O/C)
• Vrijeme odziva: 1 ms MBR
• Svjetlina: 250 cd/m²
• HDR: HDR10
• Video priključci: 1× HDMI, 1× DisplayPort
• Adaptivna sinhronizacija: AMD FreeSync, NVIDIA G-SYNC Compatible
• Tilt: Da
• VESA montaža: 100 × 100 mm
• Gaming monitor sa IPS panelom za precizne boje i široke uglove gledanja
• 144 Hz osvježavanje omogućava glatko igranje i prikaz brzih scena
• 1 ms MBR vrijeme odziva smanjuje zamućenje pokreta u igrama
• FreeSync i G-SYNC kompatibilnost smanjuju trzanje i kidanje slike
• Full HD rezolucija pruža jasan i oštar prikaz za gaming i svakodnevni rad
Budi u toku!
Svi najnoviji, sniženi i aktuelni proizvodi se već nalaze na sajtu, a mi smo ih izdvojili za tebe!
Sve što treba da uradiš je da se prijaviš na naš Newsletter!
Dobijaj obavještenja preko:
Prijavom na Newsletter prihvataš Politiku privatnosti
Visa card iconMaster card iconMaestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card icon
Nlb bank icon
eTrustmark
LG Monitor UltraGear 27G411A-B, 27" 144Hz 1ms | Online prodaja | Ananas BiH