LG Monitor UltraGear 32GX850A-B, 32" OLED 4K UHD 165Hz
Brend:LG
Prodavac:ANANAS SHOP
3.099,00KMUšteda: 570,00 KM
2.529,00KM
Ponuda važi od 12.05.2026. do 31.05.2026.
Druge ponude za isti proizvod
2.658,00KM
Kod prodavca
eKutak.ba
• Proizvođač: LG
• Model: UltraGear 32GX850A-B
• Dijagonala monitora: 32"
• Rezolucija: 3840 × 2160 (4K UHD)
• Tip panela: OLED
• Frekvencija osvježavanja: 165 Hz (4K) / 330 Hz (FHD)
• Vrijeme odziva: 0.03 ms (GtG)
• HDR: DisplayHDR True Black 400
• Video priključci: 2× HDMI 2.1, 1× DisplayPort 1.4
• USB: USB 3.0 hub (1 upstream + 2 downstream)
• Audio izlaz: 3.5 mm
• Podešavanje: Tilt, Height, Swivel, Pivot
• OLED panel pruža savršene crne tonove, vrhunski kontrast i izuzetno živopisne boje
• 4K rezolucija omogućava izuzetno detaljnu i oštru sliku
• 165 Hz pri 4K i do 330 Hz u FHD režimu za vrhunsko gaming iskustvo
• Ekstremno brz odziv od 0.03 ms smanjuje ghosting i zamućenje slike
• HDMI 2.1 podrška idealna za moderne gaming konzole i high-end PC konfiguracije
• Ergonomično postolje omogućava podešavanje visine, nagiba, rotacije i pivot funkcije
Budi u toku!
Svi najnoviji, sniženi i aktuelni proizvodi se već nalaze na sajtu, a mi smo ih izdvojili za tebe!
Sve što treba da uradiš je da se prijaviš na naš Newsletter!
Dobijaj obavještenja preko:
Prijavom na Newsletter prihvataš Politiku privatnosti
Visa card iconMaster card iconMaestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card icon
Nlb bank icon
eTrustmark
LG Monitor UltraGear 32GX850A-B, 32" OLED 4K UHD 165Hz | Online prodaja | Ananas BiH