Milwaukee Aku brusilica 125mm sa regulacijom brzine 18V - M18FSAGV125XPDB-0X
975,00KMUšteda: 330,10 KM
644,90KM
Ponuda važi od 13.05.2026. do 31.05.2026.
Izabran maksimalan broj proizvoda
  • Prva akumulatorska brusilica visokih performansi sa kontrolom brzine i sigurnosnim prekidačem pruža snagu koja je ekvivalentna električnoj brusilici od 1200 W
  • Zamjenjivi štitnik od prašine na usisima za duži vijek trajanja motora
  • FIXTEC matica za brzu zamjenu diskova bez ključa
  • Antivibracijska ručka za manje vibracija
  • 125 mm podesivi štitnik bez ključa - sa visokim kapacitetom rezanja
  • RAPIDSTOP za brzo zaustavljanje diska za manje od 2 sekunde
  • Najmoćniji Milwaukee POWERSTATE motor bez četkica sa 175% više bakra
  • REDLINK PLUS najnapredniji sistem zaštite od preopterećenja alata i baterije
Budi u toku!
Svi najnoviji, sniženi i aktuelni proizvodi se već nalaze na sajtu, a mi smo ih izdvojili za tebe!
Sve što treba da uradiš je da se prijaviš na naš Newsletter!
Dobijaj obavještenja preko:
Prijavom na Newsletter prihvataš Politiku privatnosti
Visa card iconMaster card iconMaestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card icon
Nlb bank icon
eTrustmark
Milwaukee Aku brusilica 125mm sa regulacijom brzine 18V - M18FSAGV125XPDB-0X | Online prodaja | Ananas BiH