Samsung Televizor QE43Q7FAAUXXH, 43", 4K UHD 3840x2160, Smart, Tizen
Druge ponude za isti proizvod
Karakteristike:
• Dijagonala ekrana: 43'' (109,2 cm)
• Rezolucija: 4K Ultra HD 3840 x 2160p
• Tip TV-a LED
• Tehnologija robne marke Samsung QLED
• Ambilight tehnologija Ne
• Osvježavanje 50 Hz
• Osvježavanje 50 Hz
• Dinamički kontrast MEGA kontrast
• Zakrivljeni ekran Ne
• Tip digitalnog tjunera DVB-T2/C/S2
• Analogni tjuner Da
• Smart TV Da
• Operativni sistem Tizen OS
• Mogućnosti Smart TV-a
Karakteristike:
• Bixby
• Internet pretraživač
• SmartThings Hub
• Matter Hub
• Funkcionalnost IoT senzora
• Brzi daljinski upravljač
• S mobilnog telefona na TV
• TV na mobilni
• Zrcaljenje zvuka
• Bežični TV uključen
• Višestruki prikaz (do 2 videa)
• Apple AirPlay
• Dnevno
• Dijeljenje memorije
• Generativne pozadine
• Karaoke mikrofon
• HbbTV
• Procesor slike Q4 AI procesor
• Način rada Image Filmmaker
• Visoki dinamički raspon (HDR) Da
• HDR
• Kvantni HDR
• HDR10
• Poboljšanje jasnoće
• 4K povećanje rezolucije
• Vrhunsko UHD zatamnjenje
• Poboljšivač kontrasta
• Motion Xcelerator
• Pametna kalibracija (osnovna)
• HDR Optimizator svjetline
• Color Booster Pro
Zvuk
• Izlazna snaga zvučnika: 20 W