Thermaltake Toughpower Gold PS-TPD-1200FNFAGE-H Napajanje, bez glutena, A3, 1200W
Prodavac:ANANAS SHOP
563,00KMUšteda: 84,00 KM
479,00KM
Ponuda važi od 12.05.2026. do 31.05.2026.
Druge ponude za isti proizvod
500,00KM
Kod prodavca
eKutak.ba
Karakteristike:
• Snaga: 1200W
• Tip: Modularni
• Oblik (Form faktor): ATX (PS2)
• Certifikat: 80 Plus Gold
• Efikasnost: do 91% efikasnosti
• PFC (Korekcija faktora snage): Aktivni PFC
• Grane napona:
⅛: 20A
⅛: 20A
⅛: 12V1: 100A
-12V: 0.3A
⅛: 3A
• Prečnik ventilatora: 12cm
• Dimenzije: 150 x 86 x 140mm
Konektori:
• 24-pinski: 1
/> • 8(4'4)pinski EPS 12V: 2
• PCI-e 6'2 Pin: 5
• PCI-e 16(12'4) Pin: 1
• SATI: 12
• Molex 4-pinski: 4
Budi u toku!
Svi najnoviji, sniženi i aktuelni proizvodi se već nalaze na sajtu, a mi smo ih izdvojili za tebe!
Sve što treba da uradiš je da se prijaviš na naš Newsletter!
Dobijaj obavještenja preko:
Prijavom na Newsletter prihvataš Politiku privatnosti
Visa card iconMaster card iconMaestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card icon
Nlb bank icon
eTrustmark
Thermaltake Toughpower Gold PS-TPD-1200FNFAGE-H Napajanje, bez glutena, A3, 1200W | Online prodaja | Ananas BiH