VOX Televizor 43PUS7810/12, 43", 4K UHD 3840x2160, Smart, Saphi
Brend:VOX
Prodavac:OMEGA SHOP
539,00KM
Druge ponude za isti proizvod
582,00KM
Kod prodavca
eKutak.ba
Ključne karakteristike:
• Veličina zaslona: 43" (108 cm)
• Tip zaslona: 4K Ultra HD QLED
• Rezolucija: 3840 × 2160
• Osvježavanje: 60 Hz
• Procesor slike: Pixel Precise Ultra HD
• HDR podrška: HDR10+, HLG
• Tehnologije slike: Crystal Clear, Micro Dimming, Ultra Resolution
• Audio sistem: 2.0 kanala
• Snaga zvučnika: 20 W RMS (2 × 10 W)
• Tehnologije zvuka: Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS-X
• Zvučni procesor: IntelliSound
• Dodatne audio funkcije: Bass Enhancement, Night Mode, Equalizer
• Operativni sistem: TITAN OS
• Aplikacije: Netflix, Amazon Prime Video, Disney+, HBO, YouTube
• Glasovni asistenti: kompatibilan s Google Assistant i Alexa
• Smart Home integracija: Apple Home, Control4, MATTER
• Game Mode: Gamebar 2.0
• HDMI portovi: 3
• eARC: Da, na HDMI 1
• USB portovi: 2
• LAN (Ethernet): Da
• Wi-Fi: 802.11ac 2x2
• Bluetooth: 5.2
• Apple AirPlay: Da
• HDCP 2.3: Da
• DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2: Da
• VESA montaža: 200 × 100 mm
• Dimenzije bez postolja: 958 × 564 × 87 mm
• Dimenzije s postoljem: 958 × 582 × 232 mm
• Težina bez postolja: 6,44 kg
• Težina s postoljem: 6,55 kg
• Energetska klasa (SDR): F
• Potrošnja energije (SDR): 44 kWh/1000 h
• Energetska klasa (HDR): G
• Potrošnja energije (HDR): 66 kWh/1000 h
Budi u toku!
Svi najnoviji, sniženi i aktuelni proizvodi se već nalaze na sajtu, a mi smo ih izdvojili za tebe!
Sve što treba da uradiš je da se prijaviš na naš Newsletter!
Dobijaj obavještenja preko:
Prijavom na Newsletter prihvataš Politiku privatnosti
Visa card iconMaster card iconMaestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card icon
Nlb bank icon
eTrustmark
VOX Televizor 43PUS7810/12, 43", 4K UHD 3840x2160, Smart, Saphi | Online prodaja | Ananas BiH